Rich & Royal, “bohatě a královsky” se můžete cítit, pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto nápaditou a originální německou módní značku, která se prodává ve více než 22 zemích světa.

Rukopis Rich & Royal je velmi sofistikovaný a neopakovatelný. S příslovečnou německou přesností a smyslem pro detail jsou do nejmenších podrobností dotaženy výborně padnoucí střihy, příjemné materiály i výběr široké škály dobře kombinovaných barev. Perfektní střihy, jednou klasické a elegantní, jindy odvážné a provokující, jsou charakteristickým rysem této značky.

Vysoce kvalitní kolekce se obchodníkům nabízí čtyřikrát ročně a je z velké části vyrobena v Evropě, zejména v Itálii a Portugalsku. V kolekci najdete perfektně padnoucí džíny, nejen klasické, ale různých střihů, materiálů a barev tak, aby se přizpůsobily požadavkům zákaznic, “skiny, super skiny, skiny biker, boyfriend, straight”. Pohodlné volnočasové kalhoty z tzv. teplákoviny zdobené kamínky nebo štrasovými motivy, trička s potiskem nebo s různými typy aplikací, designové svetry, šaty, tuniky, saka a mnoho dalších výrobků z hedvábí, viskózy, kůže a kožešin, to vše nabízí značka Rich & Royal. Každou kolekci doplňují kožené pásky a náramky, šátky a šály z bavlny, viskózy i jemného kašmíru, což pomáhá vytvářet ucelený image jednotlivých outfitů.

Značka Rich & Royal se pravidelně účastní módního veletrhu “Bread & Butter” v Berlíně. Nevynechává ani veletrh Modefabriek v Nizozemsku, CPM v Rusku a Antwerpener Modemesse v Belgii. V srpnu tohoto roku bude opět na veletrhu STYL v Brně.

Tváří značky pro Českou republiku a Slovensko je modelka, moderátorka a sportovkyně Hanka Mašlíková.

Rich & Royal je móda královen. Je zaměřena na kosmopolitní ženy žijící stylovým a sebevědomým způsobem, které se nebojí vyjadřovat prostřednictvím svého oblečení. Značka představuje moderní styl, klasickou eleganci, půvab i lehký dotyk rocku. Zároveň zůstává vždy autentická a expresivní.

Více >>

Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!